Son Dakika Haberler

Ada Masalı 13.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!

Ada Masalı 13.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!
Okunma : 2.704 views Yorum Yap

Ada Masalı 13.Bölüm Özeti:

Haziran ve Poyraz aşklarının karşısındaki tüm engelleri kaldırmaya kararlıdır. Bunun için de bu aşkın en büyük düşmanları olan İdil ve Batu’nun oyunlarını bozmaları ve onların gerçek yüzlerini ortaya çıkarmalarıgerekmektedir. İdil ve Batu’yuayrıldıklarına inandırmak için adadakiherkesi, en yakınlarını bile bu ayrılığa iknaetmelidirler.

Ancak saklı gerçeklerin peşinde olan yalnızca Haziran ve Poyraz değildir. İdil ve Batu da kendilerine bir oyun oynanıpoynanmadığından emin olmak için hareketegeçer. Attıkları her

adımın onları bir tuzağa sürüklediğini fark etmezler bile. Alper, kendini Biricik’eaffettirmeye çalışırken Melisa da yaptığıhatanın cezasını fazlasıyla çekiyor gibidir. Biricik ise ikisini kolay kolay affedeceğebenzememektedir.

Fatih ve Latif’in Selma ve Zeynep’ingönlünü kazanmak için attıkları adımlar her seferinde başlarına daha büyük dertaçmaktadır. Haziran ve Poyraz, hiçbeklemedikleri bir anda öğrendikleriylesarsılacak, kendilerini büyük bir kararalmaya zorlayacaklardır. Aşklarını ispatetmek için başka yolları kalmamıştır artık.