Son Dakika Haberler

Ada Masalı 14.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!

Ada Masalı 14.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!
Okunma : 3.737 views Yorum Yap

Haziran ve Poyraz’ın aşkları bu kez büyükbir sınavın eşiğindedir. Zeynep ve Aliye’ninbu aşkın karşısında daha da şiddetledurmaları işleri zorlaştırmaktadır. Haziran, bu aşk yüzünden Poyraz’ın babaannesiylearasının bozulmasını istemez, Poyraz da Haziran’ın annesiyle bağlarını koparmasınıistemez. Bu sebeple Poyraz, Zeynep’in, Haziran da Aliye’nin kalbini kazanmalıdırmutlaka

İdil büyük bir yıkım içindedir. Batu iseaslında halinden memnundur. Ta ki hayatıbeklenmedik bir misafirin gelişiyle kararanadek. Yaşadıkları bütün sıkıntılara rağmenPoyraz ve Haziran bir düşmana yardımederken bulacaklardır kendilerini.

Öfkesi bir türlü dinmeyen Biricik, Melisa’yabir darbe daha vurmaya hazırlanmaktadır. Alper de bir karar verme aşamasınayaklaşmaktadır adım adımVicdanazabıyla ezilen Melisa her şeyi kaybetmeyerazı gelecektir ikisi için.

Başkalarının mutsuzluğu üzerine birmutluluk kurmamaya çalıştıkça acı çekenHaziran ve Poyraz, bir arada kalmayıbaşarabilecek mi? Yoksa iki sevgili için tekbir çare mi kalmıştır?