Son Dakika Haberler

Ada Masalı’nın Dün Akşamki Eğlenceli Bölümü Seyircinin Beğenisini Topladı!

Ada Masalı’nın Dün Akşamki Eğlenceli Bölümü Seyircinin Beğenisini Topladı!
Okunma : 378 views Yorum Yap

Ay Yapım’ın renkli hikayesiyle ilgiyle takip edilen dizisi ‘Ada Masalı’nın eğlenceli bir bölümü daha dün akşam ekranlara geldi. Kırlangıç Adası’na hakim olan düğün havası, seyirciye keyifli anlar yaşattı.

 Dün akşam 21. bölümüyle ekranlara gelen ‘Ada Masalı’na Poyraz’ın (Alp Navruz) Haziran’a (Ayça Ayşin Turan) sürpriz evlilik teklifi damga vurdu. Alper (Rami Narin), Melisa (Merve Nur Bengi), Biricik (Özge Demirtel), Beyazıt (Fatih Altun), Selma (Nihan Büyükağaç) ve Fatih’in (Can Kahraman) dahil olduğu bir oyunla Haziran’a evlilik teklifi eden Poyraz’ın romantik sürprizi izleyenlerin kalbini ısıttı. Batu’dan aldığı mesajla kalbinin sesini dinlemeye karar veren İdil (Beril Pozam) adadan ayrılma kararı alırken Latif’in (İlkay Akdağlı) ada hoparlörü vasıtasıyla kızına veda ettiği anlar ve arkadaşlarının İdil’i yalnız bırakmaması seyirciye duygusal dakikalar yaşattı. Alper ve Melisa’nın düğününde Selma ile Fatih’in de nikah masasına oturması herkesi şaşırtırken final sahnesinde Haziran ile Poyraz’ın bulduğu bebek, yeni bölümde olacaklara dair merak uyandırdı.

Yeni bölümden yayınlanan ön izleme sahnesinde Sadık’ın (Fatih Yücebağ) ablasının ve yeğeninin Kırlangıç Adası’na gelişi, Sadık’ı zor anların beklediğinin habercisi olurken ön izleme sahnesi, izleyenlere yeni bölümün komik dakikalarından ipuçları veriyor.