Son Dakika Haberler

Alperen Duymaz ‘vatan haini’ yorumuna yanıt verdi!

Alperen Duymaz ‘vatan haini’ yorumuna yanıt verdi!
Okunma : 195 views Yorum Yap

Alperen Duymaz, orman yangınlarına müdahale eden ekiple birlikte canla başla çalışıyordu. Son olarak ‘Help Turkey’ paylaşımı yapan Duymaz’ı bir takipçisi vatan haini ilan etti. Ünlü oyuncu, gelen bu yoruma yanıt verdi.

Duymaz kendisine “Seni çok severdim ama beş para etmez bir vatan haini olduğunu görüyorum, yazık devlet bölgede her şeyi yapıyor. Ülkemi aciz duruma düşürme çabalarınız boşa çıkacak” yorumuna şu yanıtı verdi:

“Vicdanınızın varlığını hissettiğinizde, insan olduğumuzun bilincine vardığınızda, bölgeye bizzat gidebilmek için can atan 10 yaşında aslan yavrularının bölgeye vardıktan sonra gösterdikleri çabayı, kiloları kadar kaldırdıkları su bidonlarını canları pahasına yetiştirdiklerini gördüğünüzde, doğa sevgisini, birlik beraberliğin ne demek olduğunu gördüğünüz manzarayı zerre anladığınızda, kuşların yuvalarını terk etmedikleri ve etmeyecekleri için bağırarak acı içinde yanarak can verdiğini duyduğunuzda, kabullenebildiğinizde, kibirlenmediğinizde, ‘yanlış’ diyebildiğinizde, oturur bu durumu uzmanlığımız olmamasına rağmen çevrelice değerlendiririz.” yanıtı verdi.

Alperen Duymaz’ın yanıtı 20 binden fazla beğeni aldı.

Alperen Duymaz