Son Dakika Haberler

Aras Bulut İynemli, Yeni Projesinde Mustafa Kemal Atatürk’ü Canlandıracak!

Aras Bulut İynemli, Yeni Projesinde Mustafa Kemal Atatürk’ü Canlandıracak!
Okunma : 663 views Yorum Yap

Gazeteci Ayşe Arman, instagram hesabından yaptığı paylaşımda Cumhuriyet’in 100.yılında 2023’te hayata geçirilecek olan bir projede Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracak olan oyuncunun Aras Bulut İynemli olacağını duyurdu.

Ayşe Arman paylaşımında; “Duyduk duymadık demeyin! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’te, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor. 2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren harbi büyük bir projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli!

Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu’yduk. Tabii ki 7. Koğuş’taki Mucize’yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik. Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiç bir şeyi yok. Ultra doğal bir oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum,” notuyla haberi duyurdu.