Son Dakika Haberler

Aşk 101 Oyuncuları Diziyle İlgili Neler Söylediler ?

Aşk 101 Oyuncuları Diziyle İlgili Neler Söylediler ?
Okunma : 1.246 views Yorum Yap

Yarın sabah 2.sezonuyla Netflix’de yayınlanacak 101’in öncesinde tüm ekip bu akşam saatlerinde düzenlenen Aşk101’in gala etkinliğinde bir araya geldiler. Etkinlik sonrasında da kırmızı halıda tüm kadro muhabirlerin karşılarına geçip soruları yanıtladı.

İlk olarak Alina Boz’ diziyle ilgili şunları dile getirdi; ”Harika iki sezon oldu, çok güzel insanlarla tanıştık, çok güzel insanlarla çalıştık. Harika bir iş çıkardık.Ben yaptığım iş için çok gurur duyuyorum. Bu insanları tanıdığım için de çok mutluyum.”

Pınar Deniz: ”Bu işin bana kazandırdığı büyük şey bu insanlar oldu. Çok güzel bir iş oldu. Hepimiz çok eğlendik, bunun da seyirciye yansıdığını düşünüyorum. Heyecanlıyız.”

İpek Filiz Yazıcı: ”Ekibi çok seviyorum,İnanılmaz güzel bir iş oldu. Çok mutluyum”

Mert Yazıcıoğlu: ”Güzel arkadaşlıklar edindiğim bir proje oldu. Çok güzel bir sezon daha çektik bakalım sevenlere şimdiden iyi seyirler diliyoruz”

Kubilay Aka: ”Hepimiz çok iyi dost olduk. Bu iş bize çok iyi geldi. Çok mutluyum ben bu işi yaptığım için ve ayrıca hepinizle buluştuğum için mutluyum.Teşekkürler hepinize”

Kaan Urgancıoğlu: ”Burda çok keyifli bir ekip olmuş olduk.Mutluyuz.”

Selahattin Paşalı: ”Ben arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, böyle yetenekli arkadaşlarla, oyuncu grubuyla çalıştığım için çok şanslıyım, onları çok seviyorum. 2.sezon hayırlı olsun.”