Son Dakika Haberler

Burçin Terzioğlu’dan ‘Yalancı’ya Veda Paylaşımı!

Burçin Terzioğlu’dan ‘Yalancı’ya Veda Paylaşımı!
Okunma : 1.583 views Yorum Yap

Show Tv’de ekrana gelen ve bu akşam yayınlanan 10.bölümüyle final yaparak ekranlara veda eden ‘Yalancı’ dizisinde Salih Bademci ile başrolleri paylaşan Burçin Terzioğlu, instagram hesabından yaptığı paylaşımla diziye veda edip setteki arkadaşlarına ve izleyiciye teşekkür etti.

Ünlü oyuncu paylaşımında; ”Bu ekibi bir araya toplayan yapımcımız  Sürec Film’e ,zor bir hikayeyi deneme cesaretini gösteren yürekli kadınlar itir ozoflu ve Uğur Atukman öncelikle sizlere teşekkürler. Korkusuz, yetenekli, farkındalıklı,şahane insan,canım hocam Hülya Gezer , karakteri ayrı ,zekası ayrı özel adam Uğur Kul,calışmaya doyamadığım 2. yönetmenim Ceren Koç hepinize binlerce kez teşekkür ederim. Tüm set arkadaşlarım, sizler işinizi ilk günden son güne kadar sevgiyle ve inançla yaptınız. Minnettarım ve oyuncu dostlarım, saygıyla önünüzde eğiliyorum. Süperdiniz!
Yolculuğumuz kısa sürmüş olsa da, gurur duyduğum bir projede, kadına şiddetin hiçbir şekline sessiz kalmayan savaşcı bir karakteri canlandırdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Hoşcakal Deniz,
hoşcakal YALANCI. 

İfadelerini kullanarak veda paylaşımında bulundu.