Son Dakika Haberler

Cem Kenar, Ada Masalı’ndan Ayrıldığını Duyurdu!

Cem Kenar, Ada Masalı’ndan Ayrıldığını Duyurdu!
Okunma : 546 views Yorum Yap

Star Tv’de Salı akşamları ekrana gelen “Ada Masalı” dizisinde Hakan karakterine hayat veren Cem Kenar, instagram hesabından yaptığı paylaşımla diziden senaryo gereği ayrıldığını duyurdu.

Ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımda; Herkese merhaba, geçen hafta 9. Bölüm itibariyle Ada Masalında ki hikayem sona erdi. “Spoiler” vermemek için 10. bölümden sonra açıklama yapmayı uygun gördüm. Başta rol arkadaşlarım ve ekip arkadaşlarım olmak üzere yapımda ve yayında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunarım. Ay Yapım ailesine ve Star Tv’ye bu projeyi hayata geçirdikleri için teşekkür ederim. Yönetmenlerimiz Ali Bilgin‘e sevimliozgur ‘e harcadıkları emekler ve ayrıca biz oyunculara ve ekibe gösterdikleri sabırdan ötürü minnettarım. Son olarak Sığacık halkına gösterdikleri ev sahipliğinden ötürü teşekkür ederim.

Hakan karakterini senaryoda yazıldığı ölçüde hayata geçirmeye çalıştım. Ben oynarken çok keyif aldım umarım sizler de seyrederken aynı keyfi almışsınızdır. En kısa zamanda yeni bir proje ile karşınızda olmayı umuyorum. Şimdilik hoşçakalın.”açıklamasında bulundu.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cem Anıl Kenar (@cemkenar)’in paylaştığı bir gönderi