Son Dakika Haberler

Damla Sönmez ve Uraz Kaygılaroğlu, Murathan Mungan’ın şarkılarıyla konser vermeye hazırlanıyor!

Damla Sönmez ve Uraz Kaygılaroğlu, Murathan Mungan’ın şarkılarıyla konser vermeye hazırlanıyor!
Okunma : 429 views 1 Yorum

Maskeli Balo, Telli Telli, Eskiden, Çember, Fırtına, Ağır Kapı, Nilüfer, Olmasa Mektubun, Aşk Yeniden gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle Turkcell Vadi Açıkhava’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Alternatif müziğin dikkat çeken isimlerinden Ceylan Ertem, Uluslararasi Film Festivallerinde aldigi en iyi kadin oyuncu ödülleriyle adindan sıkca bahsettiren ünlü oyuncu Damla Sönmez ve 90’lar popunun yıldızı Demet Sağıroğlu’nun solo ve düetlerle müzikseverlere keyifli anlar yaşatacakları konserde sanatçılara Alper Kömürcü yönetiminde 30 kişilik İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşlik edecek.

Sevilen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, yorumlayacağı Murathan Mungan imzalı bir Müslüm Gürses şarkısıyla geceye renk katacak. Yoğun ajandalarına rağmen projede yer alma tekliflerini seve seve kabul eden sanatçılar sık sık provalarda biraraya gelip sololar,düetler ve hep birlikte söyleyecekleri şarkılarla geceyi müzikseverler için unutulmaz yapmaya hazırlanıyorlar. (Magazin Burada)

YORUMLAR (1)