Son Dakika Haberler

Damlasu İkizoğlu’ndan ‘Kardeşlerim’e Veda Paylaşımı!

Damlasu İkizoğlu’ndan ‘Kardeşlerim’e Veda Paylaşımı!
Okunma : 311.124 views Yorum Yap

Atv’de Cumartesi akşamları ekrana gelen ‘Kardeşlerim’ dizisinde Melisa karakterini canlandıran Damlasu İkizoğlu, dün akşam ekrana gelen bölümle diziye veda etti. Güzel oyuncu, bölüm sonrası instagram hesabından bir paylaşımda bulunarak başta izleyicileri ve sevenleri olmak üzere herkese teşekkür etti.

Damlasu İkizoğlu paylaşımında; ”Evet..! Benim Melisa ile yolculuğum buraya kadardı. Ne denebilir ki, tertemiz delirdik. Kardeşlerim çok güzel bir serüven oldu benim için. Bana bu güzel rolü teslim eden ‘Ngm Mediatv’ ve sevgili yönetmenim Serkan Birinci’ye sonsuz teşekkürler. Gerçek abim Celil Nalcakan, iyi ki varsın, canım Simge Selçuk, ve Onur Seyit Yaran bu süreçte sımsıcak bir aile olduğumuz için çok mutluyum. Hello partner Halit Özgür Sarı, çok eğlenmedik mi be! Şimdi üzücü ama  #KadMelVeda diyebilir miyiz? Bu keyifli yolculukta beraber olduğum tüm oyuncu arkadaşlarım, iyi ki sizi tanımışım, iyi ki beraberdik. Ve tabii ki gizli kahramanlar, sevgili ekip, siz olmasaydınız bu başarı olmazdı, hepinizin emeğine, yüreğine sağlık..
En büyük teşekkür ise sizlere.. Beni hiç yalnız hissettirmediğiniz, güzel dilekleriniz ve mesajlarınızla yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu bir ayrılık değil, yeni serüvenlerde karşılaşmak üzere.. ” notunu düştü.