Son Dakika Haberler

Destan 24.Bölüm Özeti ve Kareleri yayınlandı!

Destan 24.Bölüm Özeti ve Kareleri yayınlandı!
Okunma : 2.682 views Yorum Yap

Kam Arçuray’ın tedavileri sonunda yeni bir başlangıca uyanan Batuga, İtbaraklarla savaşacağına antiçerken bu yolda onun yoldaşı Akkız olacaktır. Batuga’nın aşkını itiraf etmesiyle Akkız ve Batuga ilk kez mutlu olmaya bu kadar yaklaşmışlardır.

BİN YILLIK HESAPLAŞMA YENİDEN BAŞLIYOR

Kam Arçuray’ın tedavileri sonunda ellerini oynatmaya başlayan Batuga, daha sonra gözlerini açarak yeni bir başlangıca uyanmıştı. Batuga’nın yeni hayatı eskisinden ne kadar farklı olacak? Adeta yeniden doğan Batuga, Gök Hanlığı’nı kurtarmak için İtbaraklarla savaşacağına antiçerken bu yolda onun yoldaşı Akkız olacaktır. Oğuz Han döneminden sonra ilk kez büyük bir savaşta karşı karşıyagelen, Gök Hanlığı ile İtbaraklar arasındaki savaşın galibi kimolacak? Savaşın sonunu hangi sürpriz isim belirleyecek? Çift Başlı Kurt ve Pençesi bu ölüm kalım savaşında başarıyla çıkabilecekler midir?

KAFESTEKİ DİŞİ KURT

İtbarakların atası Barak Han’ın tacını bularak Batuga ve Gök Hanlığı’nı kurtarmak için büyük bir tehlikeye atılan Akkız, Yaman ve Sırma; yaralı Gökben tarafından odaya kilitlenmişlerdi. Akkız ve arkadaşlarını bu cendereden kurtaran sürpriz isim kim olacak?

BATUGA, AKKIZ’A AŞKINI İTİRAF EDİYOR

Daha çocukluk yıllarından beri birbirlerine karşı hislerbesleyen Batuga ve Akkız, yaşadıkları onca sıkıntıdan sonrailk kez birlikte mutlu olmaya bu kadar yaklaşmışlardır. Batuga’nın aşkını itiraf etmesi ile mutluluk sarhoşu olan ÇiftBaşlı Kurt ve Pençesini nasıl bir tehlike beklemektedir?

OYUN İÇİNDE OYUN KURAN KAYA VE OBAR

Obar, Kaya’ya verdiği sözü tutmayarak Alpagu’yuöldürmemiş koz olarak elinde tutmuştu. Bunu öğrenen Kaya, Obar ile hesaplaşmak için Obar’ın otağına kadar gitmişti. Yan taraftaki otağda Alpagu’nun da şahit olduğu bu hesaplaşma nasıl sonuçlanacak? Oyun içindeki bu oyunun kazananı kim olacak?

ÖLÜMÜN KIYISINDA BİR ULU ECE

Ulu Ece Vera, Yibek’ten Günseli’nin gebe olmadığını öğrenince ona kendisini öldürmesi için bir hançer vermişti. Elindeki hançerle çaresizce kalan Günseli hançeri mi yoksa Kaya’nın gerçekleri öğrendikten sonraki gazabını mı tercih edecek? Tüm bu sürecin sonunda Kaya ile Günseli’ninilişkileri bu durumdan nasıl etkilenecek?

ESARET VE İHANET ARASINDA KALMIŞ BİR HAN

Esaret altındayken Obar ile Kaya’nın anlaşma yaptığını duyanAlpagu, oğlunun bu ihaneti karşısında ne yapacak? AlpaguHan ilk hamlesini, hangi duruma karşı yapacak? Esarete mi, yoksa ihanete mi?