Son Dakika Haberler

Elbet Bir Gün Dizisinin İlk Kareleri Yayınlandı!

Elbet Bir Gün Dizisinin İlk Kareleri Yayınlandı!
Okunma : 277 views Yorum Yap

Proje tasarımı ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesi ve tretmanını ise Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birliktekaleme aldığı Most Production imzalı FOX’un yeni sezon dizisi ELBET BİR GÜNün çekimleri başladı.

Sete ait ilk fotoğraflar masal ve perililer ülkesi olarak adlandırılan gözde turizm mekanı Kapadokya’dan geldi. Çekimler için orada bulanan dizinin başrol oyuncularından Şebnem Bozoklu hatıra kareleri için objektiflere poz verirken yörenin renkleri ve büyüsü çekimlere de yansıdı.

Kapadokya çekimlerinin tamamlanmasının ardından ekip hikayenin asıl mekanı olan İstanbul’da sete devam edecek. Başrollerini birbirinden başarılı oyuncular; Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk ün paylaştığı dizinin kadrosunda Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacıve Osman Karakoç gibi deneyimli isimlerde yer alıyor.

SIR VE GİZEM DOLU HİKAYESİ İLE “ELBET BİR GÜN” NEFESLERİ KESECEK

Çekimleri son hız devam eden dizide; Feride (Sinem Ünsal), can korkusuyla eniştesi Cemil’in (Ömer Genç) yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirmiştir. Kendine yeni bir hayat kuran genç kadının mutlu bir evliliği vardır. Gizem, bir TV programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil’in hala onun ve aşığıyla kaçmış olan ablası Nesime’nin (Şebnem Bozoklu) peşinde olduğunu öğrenir. Nesime ve Feride’nin yolları yıllar sonra tekrar kesişir… Gizem, kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır…

Nefes kesen hikayesi ile “Elbet Bir Gün”, yeni sezonda FOX’ta.