Son Dakika Haberler

Enis Arıkan’dan Hazal Kaya Yorumu!

Enis Arıkan’dan Hazal Kaya Yorumu!
Okunma : 867 views Yorum Yap

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Camdaki Kız’ dizisinde ‘Muzaffer Koroğlu’ karakterine hayat veren Enis Arıkan, İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu.

Program boyunca samimi açıklamalar da bulunan Enis Arıkan, Kasım ayında gösterime girecek olan “Benden Ne Olur” filminde beraber rol aldığı Hazal Kaya ile ilgili de; “Hazal ile oynarken ‘kötü mü oynadım?’ diye gerilmiyorum. Karşımdaki Hazal sonuçta, ‘kötüysem de o an kötüyümdür ne olacak?’ diye düşünüyorum” dedi.

Ünlü oyuncu, ayrıca Hazal Kaya ile yıllar önce Genco dizisinde de beraber rol oynadığını dile getirip; “Hazal’la uzun zamandır aynı projede yer almadık. Çok eskiden bir dizide beraber çalışmıştık. Hazal o zaman lisedeydi daha, annesi bana emanet ederdi. Lise formasını çıkarır sete girerdi. Çok bebekti ama bir yandan da Kahtalı Mıçe gibi dolanırdı Taksim’de. Yeniden onunla sette olmak çok eğlenceliydi” ifadelerini kullandı.

2007-2008 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Genco’ adlı dizide Hazal Kaya, ‘Özge’ rolünü canlandırırken; Enis Arıkan ise, ‘Cüneyt’ karakterine hayat vermişti.