Son Dakika Haberler

Esra Bilgiç Kanunsuz Topraklar’la Ekrana Dönüyor!

Esra Bilgiç Kanunsuz Topraklar’la Ekrana Dönüyor!
Okunma : 221 views Yorum Yap

 

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Faruk Teber’in, senaryosunu Zülküf Yücel’in üstlendiği, başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Kaan Taşaner ve Murat Daltaban’ınpaylaştığı “Kanunsuz Topraklar”, çarşamba günü FOX’ta izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni sezonun öne çıkan yapımında, yetenekli oyuncu Esra Bilgiç canlandırdığı “Gülfem” karakteriyle çok konuşulacak. Maden patronu Malik Bey’in (Murat Daltaban) en büyük kızı olan Gülfem, dizide Davut (Uğur Güneş) olan aşkı için her şeyden vazgeçecek kadar yürekli, samimi ve zeki karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanacak.

ESRA BİLGİÇ, GÜLFEM İÇİN YOĞUN BİR ÖN HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRDİ!

1939 Türkiye’sini tüm gerçekçiliğiyle ekrana taşıyacak dizi için Esra Bilgiç yoğun bir ön hazırlık dönemi geçirdi. Güzel oyuncu ata binme, silah kullanma, şan ve dans derslerinin yanı sıra dönem araçlarını kullanabilmesi için de eğitimler aldı.

GÜLFEM’İN KOSTÜMLERİ DİKKAT ÇEKECEK!

Merakla beklenen dizide Gülfem karakteri için o dönemi yansıtan özel bir gardırop hazırlandı. Sade fakat şık kostümleriyle izleyenleri büyüleyecek olan Bilgiç’in dizide kullandığı şapkalar da dikkatleri çekecek.

Dizi için 1939’lu yılların Cumhuriyet kadınları mercek altına alınarak Gülfem’e özel bir stil yaratıldı. Zonguldak’ın önde gelen Paşazade ailesinin mensubu olan Gülfem’in gardırobu için 300 adet kostüm, 45 ayakkabı, 75 adet şapka ve karaktere özel binicilik kostümleri sıfırdan tasarlandı ve dikildi.

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan “Kanunsuz Topraklar”, başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle 29 Eylül Çarşamba günü saat 20:00’de FOX’ta.