Son Dakika Haberler

Gönül Dağı “Kurban” Oyuncuları Kamera Arkasına Geçti!

Gönül Dağı “Kurban” Oyuncuları Kamera Arkasına Geçti!
Okunma : 214 views Yorum Yap

Her bölümünde izleyicileri ekran başına kilitleyen TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı, Anadolu bozkırında geçen sıcak ve samimi insan hikayeleriyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun üstün performanslarıyla da dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sezon boyunca çetin kış şartlarına, pandemi önlemlerine rağmen geceli gündüzlü özveriyle çalışan sanatçılar ve kamera arkası ekip büyük Gönül Dağı ailesinin ayrılmaz birer ferdi oldular.

Yapımcı Ferhat Eşsiz’in hiç yalnız bırakmadığı, başta yönetmen Yahya Samancı olmak üzere tüm kamera arkası ekibin oyuncu arkadaşlarıyla kenetlenerek çalıştığı dizi çekilirken ilginç anlar da yaşanıyor.

Gönül Dağı’nın Kurban Bayramı’nda 20 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecekGönül Dağı “Kurban” özel bölümü çekilirken de keyifli ve eğlenceli saatler geçiren, espriler yapan oyuncular, zaman zaman kamera arkasına geçti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gönül Dağı “Kurban”da maceralı evlilik öyküsü anlatılan Cemile (Nazlı Pınar Kaya) ve Veysel (Semih Ertürk) düğün sahnesi sonrası kamera arkasına geçerek ekip arkadaşlarına sürpriz yaptı. Düğüncü Muammer (Ali Düşenkalkar) ise esprileriyle ekibi gülmekten kırıp geçirdi. Günşıl (Gülhan Tekin), Zahide (Ecem Özkaya) ve Ağıtçı Hüseyin (Erdal Cindoruk) ise yaptıkları şakalarla bu özel bölümde de setin eğlence kaynağı oldular.