48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için Oylama Heyecanı Başladı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için Oylama Heyecanı Başladı!
Abone ol
Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek’te yetenekleri ve başarıları ile adından söz ettirenler ödüllerine kavuşacak.

Hürriyet ve Pantene iş birliğiyle, bu yıl 48’incisi düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için heyecan sürüyor. Sürprizlerle dolu Pantene Altın Kelebek Ödülleri için bu yılın aday kategorileri açıklandı. 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde toplam 32 kategoride Eylül 2021 ve Eylül 2022 arasında televizyon ve eğlence dünyasında adından söz ettiren adaylar oylanacak. 

Pantene Altın Kelebek oylamasında her yıl olduğu gibi bu yıl da halkın oyları ile gün en iyilerin günü olacak. %70 halk, %30 jüri oyları ile belirlenecek kazananlar, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni gecesinde ödüllerine kavuşacak.

Oylamanın ilk aşamasında tamamen halk tarafında oylanarak her kategoride en yüksek oyu alan ilk 10 aday, oylamanın ikinci aşamasına geçerek büyük gecenin kazananlarından biri olmak için oylanacak. Yıl boyunca yetenekleri ve başarılarıyla adından söz ettiren isimler, halkın ve jürinin oyları ile belirlenecek ve 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerin sahibi olacak. Bu yıl toplam 32 kategoride yarışacak adaylar heyecanla beklenen ödül töreni gecesi ödüllerine kavuşacak.

Herkesin heyecanla beklediği, sürprizlerle dolu ödül töreninin en çok ilgi çeken kategorilerinden biri olan ‘Yıldızı Parlayanlar Ödülü’ ise bu yıl 7’nci kez sahiplerini bulacak ve ilk kez bir erkek aday da Yıldızı Parlayanlar ödülü alacak. Yetenekleri, güçleri, başarıları ve bu yıl gösterdikleri performans dikkate alınarak değerlendirilen ödülün sahipleri; Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Taro Emir Tekin; en iyilerin günü PanteneAltın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerini alacaklar.

Anahtar Kelimeler:
 • 18
  SEVDİM
 • 4
  ALKIŞ
 • 2
  KOMİK
 • 2
  İNANILMAZ
 • 3
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Özge Yağız, hayranlarından anlamlı bir istekte bulundu!Önceki Haber

Özge Yağız, hayranlarından anlamlı bir i...

Serkan Çayoğlu; ‘Yeni televizyon dizisiyle döneceğim’Sonraki Haber

Serkan Çayoğlu; ‘Yeni televizyon dizisiy...

Yorum Yazın