Son Dakika Haberler

Halil İbrahim Ceyhan, Dünya Çapında Emanet’e Gösterilen İlgiden Çok Memnun!

Halil İbrahim Ceyhan, Dünya Çapında Emanet’e Gösterilen İlgiden Çok Memnun!
Okunma : 9.883 views Yorum Yap

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan Emanet dizisinin sevilen oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan dizinin başarısından ve hayranların ilgisinden çok mutlu olduğunu belirtti. Emanet dizisinin uluslararası başarısına değinen oyuncu hayranlardan gelen mesajları okuduğunu ve bu ilgiye layık olabilmek için özveri ile çalışmaya devam ettiklerini açıkladı.

ENDONEZYA, URUGUAY, BREZİLYA GİBİ ÜLKELERDEN HEDİYELER GELİYOR

Halil İbrahim Ceyhan dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen hediyelere çok şaşırdıklarını dile getirerek sözlerine şöyle devam etti; “ Dizinin bu kadar ilgiyle izlenmesi bizi çok mutlu ediyor. Birçok ülkeden bizi çok mutlu eden hediyeler ve mesajlar alıyoruz. Endonezya, Uruguay, Brezilya, gibi kilometrelerce uzaklıktaki ülkelerden gelen mesajları ve hediyeleri görünce kendimizi özel hissediyoruz ve bu sevgiye layık olabilmek için daha çok çalışıyoruz”

BİRÇOK ÜLKEDEN YAZILAN MEKTUPLARIN KİTABI GELDİ

Ceyhan, “İçerisinde Farklı dillerde yazılan mektupların olduğu bir kitap geldi. Çok mutlu oldum ve o kitabı kitaplığıma koydum. Fırsat buldukça kitabı çeviri yaparak okuyorum. Yaptığımız işin seyircimize bu kadar geçmesi ve böyle geri dönüşler almamız beni çok duygulandırıyor ve mutlu ediyor” ifadelerini kullandı. (Kanal 7)