Son Dakika Haberler

Hande Doğandemir Yeni İmajıyla İlgili Konuştu!

Hande Doğandemir Yeni İmajıyla İlgili Konuştu!
Okunma : 438 views Yorum Yap

Hande Doğandemir, MAG Dergisi’ne değişen kariyeri, yeni imajı ve aşka olan görüşü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Doğandemir, “Başta mesafeli ve soğuk dursam da tanıdıkça hiç öyle olmadığımı söylerler.” dedi. Bu durumu Ankaralı olmasına bağlayan oyuncu, “Sanırım bu özellik Ankaralı olmaktan geliyor. Kontrollü, planlı ve adaletli olmaya çalışıyorum ama genelde neşeli ve eğlenceliyimdir. Hiçbir zaman hırslı biri olamadım ama inandığım şeyin arkasından sonuna kadar giderim.” açıklamasında bulundu.

Yeni imajıyla ilgili; “Uzun süre, uzun saç kullanınca ve her projede öyle görününce bir imaj değişikliği yapmaya karar verdim. Benim için cesaret isteyen bir karardı ama yaptım bir delilik. Hem çok sevdim hem de çok güzel tepkiler aldım. Zaten yeni imajım, ‘Hükümsüz’ ve son filmim ‘Daha İyi Bir Yarın’da karakterlerim için çok uygun oldu. Onlar bittikten sonra tekrar uzatmaya başlayabilirim.” dedi.

Hande Doğandemir aşk ile ilgili olarak ise, “Aşka çok büyük anlamlar yüklemiyorum ve bir ihtiyaç olarak da görmüyorum. Hayatın bir parçası aşkı da zaten bir başkasına duyulan his olarak özetleyemem. Birçok şeye karşı olan tutkumuz, benim için bu da hayatın bir parçası.” şeklinde cevapladı.