Son Dakika Haberler

Hazal Kaya; “Benden Ne Olur” diyecek!

Hazal Kaya; “Benden Ne Olur” diyecek!
Okunma : 571 views Yorum Yap

Uzun süre en çok satanlar listesinde yer almış Aslı T. Kızmaz’ın kaleme aldığı «Benden Ne Olur» kitabı, Medyapım – Ay Yapım – CJ ENM Türkiye ortaklığı ile 26 Kasım’ da vizyona giriyor.

Yönetmen koltuğunda Murat Şenöy’ün oturduğu, senaryosunu Aslı T. Kızmaz ve Müge T. Öztürk’ün kaleme aldığı «Benden Ne Olur» filminin geçtiğimiz gün yayınlanan tanıtımı büyük ses getirdi.

Filmin başrol karakteri Sertab Bal’a başarılı oyuncu Hazal Kaya (Bizim Hikaye, Adını Feriha Koydum) hayat veriyor. 2021 yılının Kasım ayında vizyona girmesi planlanan filmin kadrosunda Onur Tuna (Mucize Doktor, Yasak Elma), Enis Arıkan (Benimle Söyle, Camdaki Kız), Nur Fettahoğlu(Babil, Fi), Selin Şekerci (Kızım, Siyah Beyaz Aşk, Yeşilçam)), Elçin Afacan (Sen Çal Kapımı, Bir Aile Hikayesi) ve Cem Belevi ( İnadına Aşk, Kalk Gidelim, Rengarenk) de var.

«Benden Ne Olur» Sertab Bal’ın hayat yolunda kendini bulma hikayesini ele alıyor. “Normal kadınların da hayatı kitap olacak kadar eğlenceli ve ilgi çekici olabilir” cümlesinin kanıtı olan Sertab Bal; her kadının ve hatta belki herkesin, hayatını izlerken kendinden bir şeyler bulabileceği bir karakter. 28 yaşına gelmiş fakat hayatında, tüm çevresinden beklenen “düzenli” hayatı olduramamış Sertab, istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadındır. Ablası Harika’nın harika evini yakması ile evsiz ve parasız kalan Sertab, Harika’nın ‘’senden hiçbir şey olmaz Sertab’’ demesiyle büyük bir kırılma yaşar ve “Benden Ne Olur” herkese göstereceğim diye kendisine söz verip, savrulan hayatında tutunmaya karar verir. Sertab’ın aşk, kalp kırıklığı, başarı ve başarısızlık dolu macerasını bu aldığı karar başlatır.