Son Dakika Haberler

İçimizden Biri’nin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

İçimizden Biri’nin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Okunma : 273 views Yorum Yap

Eylül’de Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği yeni dizi ”İçimizden Biri”nin ilk tanıtımı yayınlandı. Romantik ve eğlenceli bir aşk hikayesinin ilk sinyallerini veren tanıtım seyirciden övgü dolu yorumlar aldı.

 

Ayrı dünyaların insanları olan Adam (Bora Akkaş) ile Havva‘nın (Özge Yağız) aşk hikayesini anlatan İçimizden Biri‘nin ilk tanıtımda; Havva ve Adam’ın Aladağ ailesinden kaçmaya çalıştığı eğlenceli anları izlerken Havva’nın gözünden yaşananları dinliyoruz. İrlandalı Katolik bir papazın oğlu Adam ile geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızı Havva ailelerinden gizli aşk yaşamaktadır. Adam’ın evlilik teklifi sonrasında yaşanacaklar ise şimdiden heyecanla bekleniyor.

 

Genel hikaye, senaryo ve yönetmenliğini başarılı isim Ersoy Güler‘in üstlendiğiİçimizden Biri‘nin başrollerinde; Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora ve Renan Bilek yer alıyor. Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora, Renan Bilek’e; Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün gibi başarılı isimler eşlik ediyor.