Son Dakika Haberler

Kaderimin Oyunu için Esra Dermancıoğlu’na özel kostümler!

Kaderimin Oyunu için Esra Dermancıoğlu’na özel kostümler!
Okunma : 249 views Yorum Yap

Yapımını NGM Medya yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme aldığı Star’ın iddialı dizisi Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Esra Dermancıoğlu yeni rolünün kostümlerini Tanju Babacan ile birlikte hazırlıyor.

Toprak zengini evli ve çocuk sahibi fakat zamanda başına buyruk bir kadını oynayan sevilen oyuncu Zahide Demirhan’ın kıyafetleri için ünlü modacıya birlikte çalışmayı teklif etmiş. “Tanju Babacan ile Fashion Week için yaptığı ksa metrajlı filmde tanıştık. Aşık olduk birbirimize, onu tam bilemiyorum ama ben ona aşık oldum. Her tipte kadın yapısını bilen ve ona göre harika tasarımlar yapan bir isim, bu projedede beni kırmadı . Zahide’nin tüm kostümlerini karaktere göre tasarlayıp hazırlıyor ve birlikte çok eğleniyoruz. Ama en önemlisi tüm kostümlerin içinde hem oyuncu hem de kadın olarak çok rahatım.Kostümlerin içinde rahatça hareket edebilmek benim çok önemli bir konfor

İzleyici ile buluşmak için gün sayan Dermancıoğlu, Kaderimin Oyunu için çok heyecanlı olduğunu bu heyecanın ekrana da yansıyacağını belirtiyor.

Kaderimin Oyunu kalplere dokunan hikayesi ve güçlü kadrosu ile 3 Aralık Cuma akşamı Star’da başlıyor.