Son Dakika Haberler

Kadının Eseri’nde Kerem Bürsin’den Ayşe Begüm Onbaşı’na Büyük Sürpriz!

Kadının Eseri’nde Kerem Bürsin’den Ayşe Begüm Onbaşı’na Büyük Sürpriz!
Okunma : 184 views Yorum Yap

17 Temmuz Pazar günü “Kadının Eseri” stüdyosuna konuk olan oyuncu ve sunucu Öykü Serter ile jimnastik dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı’nın açıklamaları programa damga vurdu.

KEREM BÜRSİN’DEN AYŞE BEGÜM ONBAŞI’NA BÜYÜK SÜRPRİZ!

Dünya şampiyonu, milli jimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı, Sen Çal Kapımı dizisinin başrolü Kerem Bürsin’i severek takip ettiğinden, Kadının Eseri ekibi ve sunucu Elçin Ateş Ersoy bir sürpriz hazırladı, sanatçıyı Ayşe Begüm Onbaşı ile buluşturdu.

Kerem Bürsin: “Ülkemizde bu yaşta birinin böylesi bir başarı elde etmesi çok büyük gurur. Olağanüstü bir başarı” dedi. Aynı zamanda Bürsin, yaşadığımız ataerkil sistem içerisinde erkeklerin kadın hakları için seslerini daha daha fazla çıkarmaları gerektiğini ve kadınlarla beraber daha güzel bir dünyaya ihtiyacımız olduğunu vurguladı. “’Kadınlarımıza sahip çıkalım’ denmemeli, sahip çıkmaya gerek yok çünkü buna ihtiyaçları yok, cümle ‘kadınlarımıza engel olmamalıyız’ olmalı” dedi.

“HER SPORCUNUN YAŞAYABİLECEĞİ ZORLUKLARI YAŞADIM”

Ayşe Begüm Onbaşı, ailesinin yönlendirmeleriyle beraber önce baleye başladığını, daha sonrasında jimnastiğeyöneldiğini vurguladı.

Kariyerinde her sporcunun yaşayabileceği zorlukları, sakatlıkları yaşadığını söyleyen Onbaşı, 100’ün üzerinde madalya kazandığı için şimdilerde “madalya canavarı” olarak adlandırılıyor.

Milli jimnastikçi yoğun antrenmanlar sebebiyle ailesiyle çok fazla vakit geçiremediğini söyledi, “Podyuma çıktığımda ‘buna değdi’ diyebiliyorum” şeklinde sözlerine ekleme yaptı.

“EN BÜYÜK HEDEFİM OLİMPİYATLARDA ÜLKEMİZİ TEMSİL ETMEK”

Her daim zorluklara göğüs geren, her bir antrenmana gitmek için şehir değiştiren ve şu anda Avrupa Şampiyonası’na hazırlandığını söyleyen Onbaşı, en büyük hedefinin Olimpiyatlar’da ülkemizi temsil etmek olduğunu da dile getirdi.

“BAŞARI KENDİNİ SEVMEYE BAĞLANIYOR”

Her daim farklı olmayı başaran güzel sunucu Öykü Serter ise, programda kolay olanı sevmediğini ve başarının kendini sevmekle bağlantılı olduğunu açıkladı.

“AİLEMİ MIAMI’YE TERCİH ETTİM”

Miami’den yüzme bursu teklifi alan Öykü Serter, ailesine kıyamadığı ve onlardan ayrı kalmak istemediği için teklifi geri çevirdiğini dile getirdi.

Şimdilerde Şef Akademi ve Şef Akademi Doğadaprogramlarının sunuculuğunu yapmaktan çok mutlu olduğunu da söyleyen Serter, kariyerindeki 25. yılına yaklaştığını da söyledi.