Son Dakika Haberler

Kalp Yarası En Çok İzlenen Dizi Oldu!

Kalp Yarası En Çok İzlenen Dizi Oldu!
Okunma : 204 views Yorum Yap

atv’nin Pazartesi akşamları ekranlara getirdiği, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyan, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu yeni dizisi “Kalp Yarası yedinci bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı.

Dizi aldığı reytinglerle Tüm Kişiler kategorisindezirveye yerleşti.

Kalp Yarası’nın yeni bölümüTüm Kişilerde %5,00 izlenme oranı ve %18,09izlenme payı alarak birinci oldu.

Kalp Yarası, güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile Pazartesi akşamına damgasını vururken, #BeniSensizBırakmaetiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

FERİT’TEN AYŞE’YE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ!

Baha’nın Fırtına’ya enjekte ettiği ilacın etkisiyle Fırtına kontrolden çıkıp Ferit’i üstünden attı. Fırtına’nın üzerindeki kan izleri ortalığı karıştırdı. Tüm aile Ferit’i aramak için seferberlik ilan etti.

Baha’nın kıskacında olan Ayşe, Ferit’i reddetmiş olsa da Ferit’in kaybolmasından çok etkilendi ve içindeki aşk daha da büyüdü. Ayşe’nin Ferit’in bulunması için canla başla mücadele etmesi Azade’nin gözünden kaçmadı ve ortak acıları ikisi arasında ufak bir kırılmaya sebep oldu.

Ferit’i bularak Azade ile arasını düzelten Hande, kontrolden çıkan Baha’dan kurtulmak için harekete geçti. Baha’nın ise Ayşe’yi bırakıp gitmeye hiç niyeti yoktu.

Ferit, tesadüfen Ayşe’nin doğum günü olduğunu öğrendi ve bu özel günde yalnız kalmasına gönlü razı gelmedi. Ayşe’ye yaptığı sürprizle ikili arasında buzlar eridi. Tam her şey yoluna girmeye başlamışken Ferit’in yeni şoförü olarak karşısında Baha’yı gören Ayşe büyük bir şok yaşadı.