Son Dakika Haberler

Pedro Alonso, ‘Filipo’nun Kitabı’nın tanıtımı için Türkiye’ye geliyor!

Pedro Alonso, ‘Filipo’nun Kitabı’nın tanıtımı için Türkiye’ye geliyor!
Okunma : 102 views Yorum Yap

“La Casa de Papel” dizisindeki Berlin karakteriyle dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pedro Alonso O’choro, Epsilon logosuyla okurlara ulaşan Filipo’nun Kitabı’nın tanıtımı için Türkiye’ye geliyor! Pedro Alonso ilk olarak, 14 Ekim Perşembe akşamı 20.00’de Köprü Atölye Kitap Kulübü’nde sıradışı kitabına dair tüm satırbaşlarının konuşulacağı çevrimiçi bir etkinliğe konuk olacak. Dünyaca ünlü oyuncu ve yazar, D&R Kitap Fuarı kapsamında 16 Ekim Cumartesi günü İstinyePark D&R’da, 17 Ekim Pazar günü ise Akasya Acıbadem D&Rda 12.00-14.00 saatleri arasında düzenlenen imza günlerinde okurlarıyla bir araya gelecek.

Ünlü oyuncu Pedro Alonso O’choro, Türkiye’de Epsilon’un okurlarla buluşturduğu ve büyük beğeni toplayan Filipo’nun Kitabı’yla oyunculuğunun yanı sırayazar kimliğiyle de başarısını ortaya koyuyor. Pedro Alonso göz alıcı illüstrasyonların eşlik ettiği dikkat çekici kitabında, hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu anlatıyor. Pedro Alonso, geçmişine yaptığı bu spiritüel yolculukta, imparatorluk günlerinde doğuda göreve giden Romalı asker Filipo olarak reenkarne olur...

Yayınevinin misafiri olarak Türkiye’ye gelmeye hazırlananPedro Alonso O’choro, düzenlenecek üç farklı etkinlikte sevenleriyle buluşacak.