Son Dakika Haberler

Sana Söz’de Bu İkiliye Dikkat!

Sana Söz’de Bu İkiliye Dikkat!
Okunma : 339 views Yorum Yap

Star’ın yeni dizisi ‘Sana Söz’, nefes kesen hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yakında başlıyor. Yayınlanan ilk tanıtımının ardından büyük merak uyandıran dizinin başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’dan heyecan yaratan yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın’ın kaleme alıyor.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden ‘Sana Söz’ün başrol oyuncuları Erkan Petekkayave Nehir Erdoğan, çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkacak. Dizi çekimleri için kamera karşısına geçen ikilinin verdiği birbirinden renkli ve sıcak fotoğraf kareleri büyük beğeni topladı.

BİRLİKTE SAVAŞACAKLAR

Erkan Petekkaya, kötülerle savaşan kendinimesleğine adamış cinayet büro amiri Ömer Duran’a hayat verirken; Nehir Erdoğan isegerçekleri aydınlatmaya çalışan başarılıprogram sunucusu Elif Karaca’yıcanlandıracak. Ömer (Erkan Petekkaya) veElif (Nehir Erdoğan) farklı kulvarlarda ama aynı amaç için mücadele etmektedirler.

Ömer, inandığı tüm değerlere ihanetettiğini düşündüğü Elif’ ile başta çatışacakama tanıdıkça, ondan etkilenecektir. Elif ise Ömer’den uzak durmaya çalıştıkça girdiği her çetin mücadele ile ona daha çok yaklaşacaktır. Aralarındaki tüm fark ve engellere rağmen ikili kanunsuzluğun, adaletsizliğin, vicdansızlığın ve suçluların karşısında masumları korumak için birlikte savaşacaklardır.

Sana Söz’ nefes kesen hikayesi ileyakında Star’da.