Son Dakika Haberler

Selçuk Yöntem’den ‘Aşkı Memnu’ itirafı!

Selçuk Yöntem’den ‘Aşkı Memnu’ itirafı!
Okunma : 1.873 views Yorum Yap

Bloomberg HT’de çarşamba akşamları ekrana gelen “Fatih Altaylı ile Bire Bir” bu hafta da renkli konuklarıyla izleyicileri ekran başına topladı. Altaylı, son programında; Oyuncu Selçuk Yöntem, şarkıcı Derya Uluğ, radyo programcısı Geveze ve şef Ekrem Yanbolluoğlu’nu konuk etti.

5 yıldır dizilerde rol almayan ünlü oyuncu, “Dizi başka bir sorumluluk. Dünyanın hiçbir yerinde 5 günde 2.5 saatlik bir dizi olduğunu sanmıyorum. Korkunç bir şey ama hepsini takdir ediyorum. Dizide rol alırım ama onun da çok iyi bir konsept olması gerekiyor. Hem 5 gün dizi çekip, hem de tiyatro oyunu oynamak hayatı biraz zorlar ama yaşam matematiği uyarsa olur.” diye konuştu.

Bir dönemin fenomen yapımı ‘Aşk-ı Memnu’ dizisine de değinen Yöntem, “Aşk-ı Memnu’yu başka bir yere koyuyorum. 12 yıl oldu hala aynı diriliğini ve etkisini gösteriyor seyircide. 100 ülkede gösterildi ve yurt dışına gidince bunun kaymağını yiyorum. Kostüm eskimemiş, diyalog eskimemiş, çekim, yönetim eskimemiş. Eskiyen bir işi 12 yıl gösteremezsiniz.” açıklamasını yaptı.