Son Dakika Haberler

‘Üç Kuruş’ta Kartal ve Bahar Evlendi!

‘Üç Kuruş’ta Kartal ve Bahar Evlendi!
Okunma : 251 views Yorum Yap

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Üç Kuruş’un dün akşam yayınlanan dördüncü bölümüne Kartal ve Bahar’ın evliliği damga vurdu. Bahar’la yıldırım nikahı kıyıp nikah görüntülerini basına servis eden Kartal, Nezih’in karşısında dokunulmaz konuma geçti. Bahar ise istediği gibi babasını alt etmeyi başardı. Seyirciyi şoke eden evlilik hamlesi tüm dengeleri değiştirirken #BahKar sosyal medyada gündem oldu.

‘Üç Kuruş’un dördüncü bölümünde; Kartal, Nezih’e karşı güçlü durabilmek için son kozunu oynayarak Bahar’a evlenme teklif etti. Yıldırım nikahı kıyan Kartal ile Bahar, bu hamleyle tüm dengeleri değiştirdi. Nezih’in karşısına bir alyansla çıkan Kartal, bir anda silahların hedefi olurken tam o anda evlilik cüzdanıyla gelen Bahar, Kartal’ın eşi olduğunu ilan etti. Bahar ile yıldırım nikahı kıyıp evliliklerini basına servis eden Kartal, Nezih’in elini kolunu bağladı. Bahar ise dilediği gibi babasını zor duruma düşürmeyi başardı. Kartal ve Bahar, Nezih’e karşı ilk zaferlerini kazanırken bu evlilikten sonra yaşanacaklar şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

‘Üç Kuruş’, dün akşam yayınlanan 4. bölümüyle ABC1 20+‘da 5.17 izlenme oranı (rating), 11.20 izlenme payı (share), TOTAL’de 4.76 izlenme oranı (rating), 11.48 izlenme payı (share), AB‘de 3.93 izlenme oranı (rating), 9.52 izlenme payı (share) elde etti. #kimbuadam etiketi Twitter Türkiye’de 4 saat 40 dakika boyunca TT listesinde kaldı.