Son Dakika Haberler

“Yalancı” Dün Akşam Yayınlanan Yeni Bölümüyle İzleyici Ekran Başına Kilitledi!

“Yalancı” Dün Akşam Yayınlanan Yeni Bölümüyle İzleyici Ekran Başına Kilitledi!
Okunma : 142 views Yorum Yap

Yalancı‘nın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Deniz, Mehmet Emir’in maskesini düşürmek ve kanıt bulabilmek için harekete geçti ancak çabaları ters tepki. Mehmet Emir’in evine gizlice girip her yeri araştırdı ve yatağının altında kilitli bir kutu buldu. Kilitli kutunun içinde etiketsiz saydam bir sıvı şişesi vardı. Deniz, bu şişenin içindekinin kendisine o gece verdiği ilaç olduğuna emindi. Bunun için Murat’tan yardım istedi. Murat, narkotik ekibinden bir arkadaşını ikna ederek Mehmet Emir’in evini arattı ancak Deniz’in aldığı büyük risk sonuç vermedi. Çünkü şüphelendiği şişenin içinden insülin çıktı. Deniz, hem elinde kanıt olmadığı için hem de geçmişinde yaşadığı psikolojik sorunlar sebebiyle akıllarda soru işaretleri oluşmaya başladı.

 

Heyecan dolu bölümün finalinde ise yaşanan sürpriz gelişmeler izleyicileri şoke etti. Mehmet Emir’e beklenmedik bir telefon geldi. Arayan kişi, geçmişte Deniz’in aynı şekilde kendisi hakkında yalan söylediğini anlattı ve görüşmek istedi. Adamın söyledikleriyle ilgilenen Mehmet Emir, görüşmeyi kabul etti. Mehmet Emir, konuşmanın hemen ardından kendi yatak odasında Deniz’in küpesini buldu. Deniz, gizlice eve girdiği zaman küpesini düşürmüştü. Tüm gelişmeler Deniz’in aleyhine gerçekleşirken izleyicinin de kafasındaki ikilemler giderek artmaya başladı. Peki gerçekler ortaya çıkacak mı?

 

Dizinin ekrana gelen ikinci bölümü sosyal medyada da uzun süre konuşuldu. #Yalancı,2 saat 55 dakika TT listesinde kaldı. Etkileyici performansı ile övgü dolu yorumlar alan Burçin Terzioğlu ise  2 saat 10 dakikaboyunca gündemde yer aldı.