Son Dakika Haberler

Yalancı’da Deniz ve Mehmet Emir Arasındaki Savaş Büyüyor!

Yalancı’da Deniz ve Mehmet Emir Arasındaki Savaş Büyüyor!
Okunma : 455 views Yorum Yap

Show TV’nin Süreç Film imzalı dizisi Yalancı’nın dün akşam ekrana gelen bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Deniz, Mehmet Emir’in hastanedeki dolabına gizlice ilaç yerleştirerek onu yakalatmayı planladı. Mehmet Emir ise kendisine kurulan tuzağı fark etti ve finalde Deniz’e yaptığı ters köşeyle izleyenleri şoke etti. Mehmet Emir, ilaç şişesini Deniz’in okuldaki dolabına koyarak adeta meydan okudu. Bu hamleden sonra Deniz’in ne yapacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.

Yalancı‘nın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde; bir türlü delil bulamayan ve artık çaresiz kalan Deniz, Mehmet Emir’i normal yollarla alt edemeyeceğini anladı ve kendi yaptığı planla Mehmet Emir’i köşeye sıkıştırmaya karar verdi. Birlikte geçirdikleri gece, kendisine verdiğini düşündüğü ilacı gizlice Mehmet Emir’in dolabına koymak için harekete geçti. Murat’ın da yardımıyla Deniz, Mehmet Emir’in dolabına ilacı koydu. Polisler, ihbar üzerine Mehmet Emir’in hastanedeki dolabını aradı. Herkes Deniz ve Murat’ın koyduğu ilacın çıkmasını beklerken, ilaç şişesi Deniz’in dolabından çıktı. Okuldaki dolabını açan Deniz, ilacı görünce şoke oldu. Tam o anda Mehmet Emir, Deniz’in karşısına çıkarak, “Hala pes etmediğini görmek çok güzel.” dedi. Yaşanan bu ters köşe izleyenleri büyük şaşkınlığa uğrattı.

Yalancı, dün akşam yayınlanan 5. bölümüyle AB’de 4.30 izlenme oranı (rating), 11.81izlenme payı (share), ABC1 20+’da 3.40 izlenme oranı (rating), 8.71 izlenme payı (share), Total’de 2.56 izlenme oranı (rating), 6.92 izlenme payı (share) elde etti. Heyecan dolu bölüm sosyal medyanın da gündemindeydi. #yalancı etiketi 3 saat 40 dakika, #YalnızDeğilsin etiketi ise 1 saat 15 dakika boyunca TT listesinde yer aldı.