Son Dakika Haberler

Yargı 15.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!

Yargı 15.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!
Okunma : 4.627 views Yorum Yap

Yargı 15.Bölüm Özeti:

Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor

“Eğer düşersen seni yeniden kaldırırım. Eğer kaldıramazsam yanına uzanırım.”

Julio Cortazar

Kanal Dnin, yapımını Ay Yapımın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Denizin paylaştığı, çok konuşulan dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Senaryosunu Sema Ergenekonun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilginin oturduğu Yargının yenibölümünün konusu ise şöyle;

Ceylin’in tutuklu yargılanma kararı Ilgaz’da ve Erguvan ailesinde şok etkisi yaratmıştır. Ilgaz hala Ceylin’in suçsuz olduğuna inansa da Ceylin bir türlü parçalarını kafasında birleştiremediği anlar konusunda büyük kararsızlık ve tutarsızlıklar yaşamaktadır.

Yekta Tilmen, oğlu Engin’in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Engin üzerinden çıkarılan bu adalet savaşı yeni ortaklıklar ile birlikte pek çok sürpriz cepheleşmenin de habercisidir.

Duyguları ile adalet arasında sıkışıp kalan Ilgaz, bu ikileminin yanı sıra artık yeni bir sorun ile de boğuşmak zorundadır. Ceylin’i kurtarmak için tam gaz giden gerçek suçluyu bulma arayışı onu hayatında hiç daha önce karşılaşmadığı bir konumda bırakacaktır.