Son Dakika Haberler

Yargı 16.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!

Yargı 16.Bölüm Özeti ve Kareleri Yayınlandı!
Okunma : 5.890 views Yorum Yap

Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor

Hafif acılar konuşabilir ama derin acılar dilsizdir.”

Seneca

Kanal Dnin, yapımını Ay Yapımın üstlendiği, başrolleriniKaan Urgancıoğlu ile Pınar Denizin paylaştığı, çok konuşulan dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Senaryosunu Sema Ergenekonun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilginin oturduğu Yargının yeni bölümünün konusu ise şöyle;

Sevdiği kadın ile mesleği arasında kalan Ilgaz hiç beklenmedik bir karar vererek herkesi çok şaşırtmıştır. Kendisine herkesten, kendisinden bile çok inanan Ilgaz’ın çıkmazlarından habersiz olan Ceylin, nasıl bir tutum takınacaktır?

Oğlunu öldürdüğüne dair tüm delillerinin Ceylin’i gösterdiğine inanan Yekta Tilmen, Ceylin ve etrafı için tüm varını yoğunu ve de arkasındaki adalet ordusunu göreve çağırmıştır. Kendi inandığı adaleti sağlamak uğruna, herkesi karşısına almak pahasına da olsa hamle yapmaktan çekinmeyecektir.

Pek çok yaralı kadınla bir arada kalmak zorunda olan Ceylin, bir yandan cinayet hatırlamak için uğraşırken; bu kadınların hikayesine de kayıtsız kalmakla kalmamak arasında bocalamaktadır. Üstelik kendisi dışındaki dünyada çekilen kılıçlardan ve yeni oluşan cephelerden habersizken…