Son Dakika Haberler

“Yargı” Pazar günü Kanal D’de başlıyor…

“Yargı” Pazar günü Kanal D’de başlıyor…
Okunma : 284 views Yorum Yap

Kanal D’nin, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Denizi buluşturan, 19 Eylül Pazar akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan, Ay Yapım imzalı dizisi Yargıda Kaan Urgancıoğlu, Savcı Ilgaz karakterine hayat verirken; seyirci Pınar Denizi ise Avukat Ceylin rolünde izleyecek.

Yargının yayın macerasına başlamasına sayılı günler kaldı.Tanıtımlarıyla heyecan verici bir hikayenin sinyallerinin verildiği dizide Kaan Urgancıoğlu kurallara sonuna kadar bağlı ve doğrulardan şaşmayan bir Savcı olan Ilgaza hayat verecek.Ailesine bağlılığı, soğukkanlılığı ve rüstlüğüyle dikkat çekenIlgaz, hayatta bağlı olduğu değerleri sorgulatacak bir olayla karşı karşıya kalacak. Bu sebeple Ceylinle yollarının kesişmesi, ikiliyidönülmez bir sürece sokacak. Pınar Deniz ise kural tanımaz ve inandıkları uğruna sınırları zorlamaktan çekinmeyen cevval Avukat Ceylin karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Tuttuğunu koparmasıyla bilinen Ceylinin aldığı bir dava, genç kadınınhayattaki en büyük sınavı olacak.

Aile içi güven kavramını masaya yatıracak Yargının senaryosu Sema Ergenekon imzası taşırken projenin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda KaanUrgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş buluşuyor.

Yargı, 19 Eylül Pazar akşamı 20.00de ilk bölümüyle Kanal Dde!