Son Dakika Haberler

Yargı’da her şey yeni başlıyor…

Yargı’da her şey yeni başlıyor…
Okunma : 1.503 views Yorum Yap

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği Yargıda, haftalardır beklenen sorunun cevap bulmasının ardındanasıl oyun yeni başlıyor. Dizinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımında öfkesinden gözü dönen Ceylinin Ilgazlaberaber Enginin suçluluğunu kanıtlamak için vereceğiçaba nefes kesecek.

Katilin ortaya çıkmasıyla temposu katlanarak artacak Yargı dizisinden etkileyici bir tanıtım seyirciyle buluştu.

Tanıtımda en yakın arkadaşı Enginin aradıkları katilolduğu gerçeğiyle sarsılan Ceylini zor günlerin beklediğinin sinyallerinin verilirken Ceylininzünü öfke bürüyor. Ilgaz ile beraber Enginin suçunu kanıtlamak için el ele verecek olan Ceylinin mücadelesi, izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Çınarın cinayet anında başkabir yerde olduğunun kanıtlanması Engini telaşlandırırken bu haber, Erguvan Ailesinin evine bomba gibi düşüyor. Tanıtımda Çınara doğrultulan silah ise nefeslerin tutulacağı ve de hikayede bambaşka bir dönemin başlayacağı Yargının heyecan dolu yeni bölümünün habercisi oluyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu vePınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, ArdaAnarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, OnurDurmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem ÇakarYalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

‘Yargı’ her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal Dde!